sq
sq en

€500 Bonus i Mireseardhjes - Calvin Casino

€500 Bonus i Mireseardhjes at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable
🔄 Përditësuar më: 06/10/2020 ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
🔄 Përditësuar më: 06/10/2020 ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Bonus Maksimal: €500 Depozitë Minimale: €500 Bast: 35x Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Baste sportive
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard

Filtër

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Calvin Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€500 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €500 deri në €500.

Në January, ne ndihmuam 112 lojtarë për të marrë këtë bonus

Vini bast - 35 herë me shumën e bonusit

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2021

€500 Bonus i Mireseardhjes at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €500
Depozitë Minimale: €500 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
50 Rrotullime Falas at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: AG50CCFREE

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
50% Bonusi Ringarkohet at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 50%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.