€100 Bonus Mirseardhje në 1xBet Kazino

€100 Bonus i Mireseardhjes at €100 Bonus i Mireseardhjes Merr bonus
Depozitë Minimale:€10 Kodi Bonusit:Not Required Ekskluziv:No
Bast:5x Bonus Maksimal:100% Në gjendje:Yes
Vendet kufizuara:
Karakteristika:
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në 1xBet Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€10 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €100 deri në 100%.

Në December, ne ndihmuam 803 lojtarë për të marrë këtë bonus

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2019

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Depozitë Minimale€10
Bast5x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€100

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.