€100 Bonus Mirseardhje në BetFlag Kazino

€100 Bonus i Mireseardhjes at €100 Bonus i Mireseardhjes Merr bonus
Depozitë Minimale:€10 Kodi Bonusit:SLOT100 Ekskluziv:No
Bast:50x Bonus Maksimal:100% Në gjendje:Yes
Vendet kufizuara:
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetFlag Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në BetFlag Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€10 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €100 deri në 100%.

Në December, ne ndihmuam 524 lojtarë për të marrë këtë bonus

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2019

 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetFlag Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Depozitë Minimale€10
Bast50x
Kodi BonusitSLOT100
Bonus i Mireseardhjes€100
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Në dispozicion në Celular
 • Themeluar në 2012, BetFlag Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Pagesat e shpejta
Depozitë Minimale€10
Bast50x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Uk Kumar License
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Depozitë Minimale€10
Bast50x
Kodi BonusitCASINO1000
Bonus i Mireseardhjes€1 000
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra Live të Ofruara
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Depozitë Minimale€50
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€250

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.