€1 000 Bonus Mirseardhje në Betn1 Kazino

€1 000 Bonus i Mireseardhjes at €1 000 Bonus i Mireseardhjes Merr bonus
Depozitë Minimale:€20 Kodi Bonusit:Not Required Ekskluziv:Yes
Bast:40xb Bonus Maksimal:100% Në gjendje:Yes
Vendet kufizuara:
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino e re 2019
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Betn1 Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€20 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €1 000 deri në 100%.

Në December, ne ndihmuam 466 lojtarë për të marrë këtë bonus

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2019

 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino e re 2019
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Depozitë Minimale€20
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€1 000

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.