sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

€2 000 Bonus i Mireseardhjes - JoyCasino

€2 000 Bonus i Mireseardhjes at JoyCasino
JoyCasino
Cashable
Përditësuar më: 05/30/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

100%

Bonus Maksimal

€500

Depozitë Minimale

30x(d+b)

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
218 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në JoyCasino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€500 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €2 000 deri në 100%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
JoyCasino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €500
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Shqipëri
Cashable
JoyCasino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: €750 deri në 25%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: €50
Bast: 20x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra Live të Ofruara
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Shqipëri
Cashable
JoyCasino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: €50
Bast: 20x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Live LojëratKazino
Shqipëri
Cashable
JoyCasino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €50
Bast: 20x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ka Live Lojëra Kazino
Shqipëri
Cashable
JoyCasino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: €40
Bast: 25x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • 0-24 Afati Tërheqjes

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.