sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

€2 000 Bonus i Mireseardhjes - Joicasino

Përditësuar më: 02/20/2024
Shqipëri
Bast:

30x(d+b)

Depozita Minimale:

€500

Bonus Maksimal:

100%

346 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Përmbledhje

Bast

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Vlerësimet e Lojtarëve të €2 000 Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në JoyCasino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€500 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €2 000 deri në 100%.

Kazino Software

Joy Casino Bonuset

Shqipëri
JoyCasino
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €500
Bast: 30x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €500
Bast: 30x(d+b)

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Shqipëri
JoyCasino
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: EUR 500 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 30x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 30x(d+b)

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Live LojëratKazino
Shqipëri
JoyCasino
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: EUR 400 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 20x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 20x(d+b)

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ka Live Lojëra Kazino
Shqipëri
JoyCasino
327K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: EUR 300 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 25x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 25x(d+b)

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!