€400 Bonus Mirseardhje në VideoSlots Kazino

€400 Bonus i Mireseardhjes at €400 Bonus i Mireseardhjes Merr bonus
Depozitë Minimale:€10 Kodi Bonusit:ASK150 Ekskluziv:Yes
Bast:20xb Bonus Maksimal:100% Në gjendje:Yes
Vendet kufizuara:
Karakteristika:
 • i lëvizshëm
 • 24/7 Live Suport
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në VideoSlots Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€10 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €400 deri në 100%.

Në November, ne ndihmuam 573 lojtarë për të marrë këtë bonus

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2019

 • i lëvizshëm
 • 24/7 Live Suport
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitASK150
Bonus i Mireseardhjes€400
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • 24/7 Live Cat
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Max konvertimit £ 1,000.
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast2x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$10
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas11
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Website optimizuar për Celular
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitASK75
Bonus i Mireseardhjes€400
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Gati për Celular
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitASK75
Bonus i Mireseardhjes€400
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitASK150
Bonus i Mireseardhjes€400
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitASK75
Bonus i Mireseardhjes€400
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Pagesat e shpejta
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast20xd
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Krenohet A App tunelit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
Depozitë Minimale€10
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Website optimizuar për Celular
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Depozitë Minimale€10
Bast40xb
Kodi BonusitASKG1000
Bonus i Mireseardhjes€1 000
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast20xd
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes2000kr
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
BastNo
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave25%

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.