sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

€5 Jo Depozit Bonus - Kajot Casino

€5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
Kajot Casino
Cashable
Përditësuar më: 10/08/2021 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
€5

Bonus Maksimal

No

Depozitë Minimale

20x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Përkrahje për Live Cat
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
827 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në January

20 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Kajot Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Kajot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 Kajot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Cashable
€5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: €5 deri në €5 Kajot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Përkrahje për Live Cat
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Cashable
50 Rrotullime Falas at Kajot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 FS Kajot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Kajot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 300 Kajot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.