sq
sq en

€500 Bonus i Mireseardhjes - Casinovo Casino

€500 Bonus i Mireseardhjes at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable
Përditësuar më: 04/29/2021 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

Has bonus worked for you?

100%

Bonus Maksimal

€30

Depozitë Minimale

50x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Software provuara te drejta
972 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në September

50 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Casinovo Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€30 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €500 deri në 100%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2021

€100 Bonusi Ringarkohet at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €30 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Turne në Lojra
 • Shpërblim i Sistemit
€100 Bonusi Ringarkohet at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Mbështetje Njohurish
 • 0-24 Afati Tërheqjes
€50 Bonus Depozitave i Dytë at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €50
Depozitë Minimale: €30 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
€25 Bonus Depozitave i Tretë at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €25
Depozitë Minimale: €30 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Krenohet A App tunelit
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
€20 Bonus Depozitave të Lojës at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €20
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino Gati Celular
10 Rrotullime Falas at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Online Që nga 2014
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Website optimizuar për Celular
€500 Bonus i Mireseardhjes at Casinovo Casino
Casinovo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €500
Depozitë Minimale: €30 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Software provuara te drejta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.