sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

€5 000 Bonus i Mireseardhjes - GDay Casino

Përditësuar më: 01/09/2024
Shqipëri
Bast:

35x(d+b)

Depozita Minimale:

€20

Bonus Maksimal:

100%

971 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Përmbledhje

Bast

35 herë në depozitë + shumën e bonusit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular

Vlerësimet e Lojtarëve të €5 000 Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në G'day Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (€20 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej €5 000 deri në 100%.

GDay Casino Bonuset

Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Dytë: $500 deri në 25%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website optimizuar për Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Tretë: $500 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazno Celular të mëdha
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Dytë: $250 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojra të mëdha Celular
 • Software provuara te drejta
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Tretë: $150 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Mbështetje Njohurish
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Dytë: €400 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Tretë: €100 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Mbështetje Njohurish
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Pajtueshmëri Celulare
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: £20
Bast: 35xb
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35xb

Karakteristika

 • Lojra Live të Ofruara
 • Kazino Celular përfshira
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: €5 000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: Unlimited deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Shqipëri
GDay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: Unlimited deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $20
Bast: 35xb

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • GDay Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!