sq
sq en

€99 Jo Depozit Bonus - ChipsPalace Casino

€99 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino
🔄 Përditësuar më: 04/08/2020 ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
🔄 Përditësuar më: 04/08/2020 ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Bonus Maksimal:  Depozitë Minimale:  Bast: 99x Kodi Bonusit: ASK99N8
Merr bonus Kazino Rishikimi

Has bonus worked for you?

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e re 2019
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Filtër

Përfundoni regjistrimin në ChipsPalace Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Në April, ne ndihmuam 377 lojtarë për të marrë këtë bonus

Vini bast - 99 herë me shumën e bonusit

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2021

$400 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $400
Depozitë Minimale: $9 Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXCLUSIVE
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • 24/7 Live Suport
 • Software provuara te drejta
$200 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $200
Depozitë Minimale: $7 Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 1STARTING
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Live LojëratKazino
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • 24/7 Live Suport
$150 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Bonus Depozitave të Lojës: $150
Depozitë Minimale: €9 Bast: 70x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: AMETHYST
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
100% Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 100%
Depozitë Minimale: €5 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: THEONE
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
200% Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 200%
Depozitë Minimale: $10 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: TROPICASH
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Opt-në e nevojshme.
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - ChipsPalace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
€300 Bonusi Ringarkohet at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Bonusi Ringarkohet: €300
Depozitë Minimale: €10 Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WEEKLY
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Online Që nga
 • ChipsPalace Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
€300 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €300
Depozitë Minimale: €7 Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JOKER300
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Albania Kazino Online
€200 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Bonus Depozitave të Lojës: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EMERALD
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
€150 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €150
Depozitë Minimale: €7 Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: DB200CHP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Pagim i Shpejtë
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
€100 Bonus i Kthimit të Parave at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: €100
Depozitë Minimale: €50 Bast: No Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CASHBACK30
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Poker Turne të mëdha
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino Gati Celular
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
50 Bonus Depozitave të Lojës at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: TRYLUCK300
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Online më të mira
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - ChipsPalace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
30 Rrotullime Falas at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 30ASK20MAY
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lojrat Scratchcard
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra të mëdha Celular
30 Rrotullime Falas at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 30ASK5JUN
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Themeluar në , ChipsPalace Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Pagesat e shpejta
$100 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WELCOME100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Mbështetje Njohurish
$30 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXC30CHP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Kazino e re 2021
 • 24/7 Live Suport
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
€150 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €150
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK150SEP15
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Filloni nga 10 €
 • Novomatik Lojra Elektronike
€150 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €150
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK150JUN12
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - ChipsPalace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
€25 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXC25CHP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Më i larti Albania Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
€250 Bonus i Mireseardhjes at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €250
Depozitë Minimale: €100 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: VIP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€45 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €45
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK45AUG14
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ka Novomatiks
€45 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €45
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK45AUG21
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojra të drejta i provuar
€45 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €45
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK45AUG7
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Funksion Live Chat
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
€50 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 80x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK50EXCL
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Mbështetje Njohurish
€99 Jo Depozit Bonus at ChipsPalace Casino
ChipsPalace Casino Jo Depozit Bonus: €99
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK99N8
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e re 2021
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.