sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

£5 Jo Depozit Bonus - Vegas Mobile Casino

£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vegas Mobile Casino
Përditësuar më: 05/17/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

50

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

50xb

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
217 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në August

50 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Vegas Mobile Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Cashable
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 50% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
£50 Bonusi Ringarkohet at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pagim i Shpejtë
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
£50 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazno Celular të mëdha
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
£25 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £25 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
10 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
10 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Mobile Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
€333 Bonusi Ringarkohet at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €333 deri në 30% Vegas Mobile Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Aventurë Kazino me histori interesante
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Jo Limite në Tërheqje
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
25 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kazino Gati Celular
20 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 5 Vegas Mobile Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 5 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Cashable
25 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 25 deri në 25 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kazino Fantastike Live
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
£1000 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ekselent për kumar celular
Cashable
£150 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Lojrat Scratchcard
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
£200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Pagim i Shpejtë
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Vegas Mobile Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e re 2022
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
Cashable
£1000 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Online Që nga 2014
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë Promovime
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
£150 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Pagim i Shpejtë
 • Uk Kumar License
 • Lojra të mëdha Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Cashable
£200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përdor kodin SSL
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Vegas Mobile Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 5000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Mobile Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 5000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Licenca UK
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Gati për Celular
Cashable
- Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: - deri në 250% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 500% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Vegas Mobile Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 50% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Scratchcard
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazino e shkëlqyer live
20 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 2000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£25 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £25 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celulare më të mira
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Uk Kumar License
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Xhekpote Progresive
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Aventurë Kazino me histori interesante
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 500% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
£50 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licenca UK
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 100 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
GBP 10 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Shërbim klienti i besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Opsione fleksibël pagese

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.