sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Rrotullime Falas - Stay Casino

Përditësuar më: 01/27/2024
Shqipëri
Bast:

40x

Depozita Minimale:

EUR 20

367 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

25 free spins - at least 20 EUR/USD; Free Spins are available in the Bonanza Billion or Gold Rush with Johnny Cash.

50 free spins - at least 50 EUR/USD; Free Spins are available in the Aloha King Elvis or Joker Queen.

100 free spins - at least 100 EUR/USD; Free Spins are available in the Big Atlantis Frenzy or Lucky Lady Moon Megaways.

Free spin activation duration, free spin duration and free spin result duration are 7 days.

To wager the free spin result, you need to make bets for an amount 40 times the free spin result amount.

The bonus is available on Tuesdays after 6 successful deposits.

Përmbledhje

Bast

40 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Live LojëratKazino
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Stay Casino Online dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Stay Casino Bonuset

Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 30% deri në €250
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojra Live të Ofruara
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500 + 100 Free Spins on Elvis Frog in Vegas
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Gamë e gjerë valutash
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 300 + 50 Free Spins on Gold Rush
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Bonuse Masive
 • Opsione fleksibël pagese
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në EUR 500 + 50 Free Spins
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Opsione të mira pagese
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E thjeshtë në kontakt
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 100% deri në EUR 700 + 50 Free Spins on Aztec Magic
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë oferta promocionale
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Opsione fleksibël pagese
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 100% deri në EUR 1000
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Chat live
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Great website design
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Live LojëratKazino
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 125% deri në EUR 55
Depozita Minimale: EUR 35
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 35
Bast: 20xB

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Stay Casino
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 133% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Kazno Celular të mëdha
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Good casino games

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!