sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

170 FS Rrotullime Falas - Joo Casino

Përditësuar më: 12/03/2023
Shqipëri
Bast:

50x

Depozita Minimale:

20 EUR

832 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Use code BOOK each Wednesday and get up to 170 FS.

Deposit 20 EUR or more and get 20 free spins, deposit 50 EUR or more and get 50 free spins, deposit 100 EUR or more and get 100 free spins.

Bonus code: BOOK

Slots for free spins. EU: Book of Dead (Play`n`Go), Australia: Wolf Treasure (IGtech), other countries: Book of Cats (BGaming).

This bonus is available once each Wednesday.

Wager: x50.

Përmbledhje

Bast

50 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Great website design
 • High quality odds

Vlerësimet e Lojtarëve të 170 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Softuer

Merrni Rrotullime Falas në Joo Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Joo Casino Bonuset

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 40% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
 • Një shumëllojshmëri e madhe bonusesh çdo ditë të javës
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 1000 EUR
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Ofron shumë promocione
 • Bank transfers available

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 50 % deri në 300 EUR
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Tërheqjet e parave procesohen shpejt
 • Good Customer Service
 • Instant play
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50 %
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Bast:
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast:

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Çmime të përballueshme
 • Friendly customer service

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50 % deri në 500 EUR
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
 • Lojëra të përditshme Xhekpot
 • Good value odds
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 170 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Great website design
 • High quality odds

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Rulotës së Lartë: 50 % deri në 1000 EUR
Llojet bonuseve: Bonus i Rulotës së Lartë
Depozita Minimale: 500 EUR
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 500 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Lojra të Tipit Vegas
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Live dealer games
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 150 % deri në BTC 3 + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Crypto Bonus
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x

Karakteristika

 • Seleksionim lojërash i jashtëzakonshëm
 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Great website design
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 110 % deri në BTC 5
Llojet bonuseve: Crypto Bonus
Depozita Minimale: No stated
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: No stated
Bast: 50x

Karakteristika

 • Shpërblim i Sistemit
 • Ka shumë opsione të lojërave elektronike
 • Crypto Payments
Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 100 % deri në BTC 5 + 50 Free Spins
Llojet bonuseve: Crypto Bonus
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x

Karakteristika

 • promocione fantastike
 • Menu e pastër dhe e organizuar
 • Competitive lines

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!