sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

60 FS Rrotullime Falas - Europa Casino

60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
Europa Casino
Cashable
Përditësuar më: 10/25/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus Maksimal

EUR 20

Depozitë Minimale

50x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme
436 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

50 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Europa Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Jackpot Giant Playtech

Jackpot Giant

RTP:94.22 %
White King Playtech

White King

RTP:90.05 %
Frankie Dettoris Magic Seven Playtech

Frankie Dettoris Magic Seven

RTP:95.99 %
Halloween Fortune Playtech

Halloween Fortune

RTP:97.06 %
Halloween Fortune II Playtech

Halloween Fortune II

RTP:94.99 %
Selfie Elfie Playtech

Selfie Elfie

RTP:96.13 %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Monthly Deposit Bonus: 100% deri në $100
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Rulotës së Lartë: $ 500 deri në $ 1500
Llojet bonuseve: Bonus i Rulotës së Lartë
Depozita Minimale: $ 500
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga 2004
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
2nd Deposit Bonus: 60% deri në $500
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 60 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.