sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

USD 35 Jo Depozit Bonus - Slotland Casino

USD 35 Jo Depozit Bonus at Slotland Casino
Slotland Casino
Cashable
Përditësuar më: 10/26/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
USD 100

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

25x

Bast

FREE35GURU

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Chat live
 • Siguri e gjerë online
293 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

25 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Slotland Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Jo Depozit Bonus: USD 35 deri në USD 100
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale:
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Chat live
 • Siguri e gjerë online
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Kthimit të Parave: 10 % deri në 100 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
Depozita Minimale: 1000 USD
Bast: 1x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Xhekpote Progresive
 • The casino is Bitcoin-friendly
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 100 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Adresë miqësore në SHBA
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
2nd Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Adresë miqësore në SHBA
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Quick payouts
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
3rd Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Faqe interneti dhe aplikacion i mirëmbajtur
 • Licencuar dhe rregulluar
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
4th Deposit Bonus: 50% deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • Ka një kod promocional
 • Cashout available
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
5th Deposit Bonus: 50% deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Cilësimet e kufirit të depozitave të disponueshme
 • High winning limits
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25ч
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
 • Fast withdrawals
 • No tax on winnings
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25ч
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvoja e lehtë e lojës në mobile
 • Promocione dhe xhekpote periodike
 • Probabilitete konkurruese
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim lojërash i jashtëzakonshëm
 • Ofron shumë promocione
 • Simple and friendly design
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Promocione dhe xhekpote periodike
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Turne Emocionues
Shqipëri
Cashable
Slotland Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 50 % deri në 100 USD
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Opsionet e Blackjack dhe video pokerit janë të disponueshme
 • Instant play
 • Phone support

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.