sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Crypto Bonus

Klasifikimi Best Crypto Bonus
 • Best Crypto Bonus
 • New Crypto Bonus
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Coinbet24 Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në mBTC 2 + 10 Free Spins on Aztec Magic
  Depozita Minimale: mBTC 1
  Bast: 32x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: mBTC 1
  Bast: 32x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Kazino Celular në Dispozicion
  Shqipëri
  BlackLion Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Great bonuses and promotions
  • Perfect service
  • Wide variety of bonuses
  Shqipëri
  Cobra Casino
  57K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi i depozitës së parë: 100% deri në BTC 1.5
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë Promocione
  • Siguri e gjerë online
  • Variety of deposit methods
  Shqipëri
  GDFplay Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 50%
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 0x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 0x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Pagim i Shpejtë
  Shqipëri
  Free Spin Casino
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Crypto Bonus: 300 % deri në USD 7000
  Depozita Minimale: USD 1000
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 1000
  Bast: Not stated

  Karakteristika

  • Shtyrje Manuale
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  Shqipëri
  Joo Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Crypto Bonus: 150 % deri në BTC 3 + 100 Free Spins
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Seleksionim lojërash i jashtëzakonshëm
  • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  • Great website design
  Shqipëri
  Wazamba Casino
  105K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 250/mBTC 12,5
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
  • Friendly customer service
  • Many payment methods
  Shqipëri
  Wazamba Casino
  105K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 250/mBTC 12,5
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Live Chat në dispozicion
  • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
  • Chat live
  Shqipëri
  Wazamba Casino
  105K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% deri në EUR 500/mBTC 25
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20/mBTC 1
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Amazing welcome bonus
  • Crypto Payments
  Shqipëri
  21 bets.io Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Crypto Bonus: 150% deri në EUR 1000
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Promocione të vijueshme
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Friendly customer service
  Shqipëri
  Cobra Casino
  57K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në BTC 2.5
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Në dispozicion në Celular
  • Kazino Online më të mira
  • Bonuset e mira
  • 24/7 Live Suport
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  WeltBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Crypto Bonus: 150% deri në EUR 2500 + 30 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 200
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 200
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Cryptocurrencies accepted
  Shqipëri
  Ego Casino
  9K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Crypto Bonus: 30% deri në EUR 500
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Ofron xhekpote elektronike progresive
  • Seleksionim fantastik lojërash
  Lupin Casino
  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në EUR 3000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • E disponueshme për përdorim mobile
  Shqipëri
  Foxyplay Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTC 5 + 40 Free Spins
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • E thjeshtë në kontakt
  • User-friendly website
  Shqipëri
  Betnow Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në USD 200
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 20x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino Fantastike Live
  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • E thjeshtë në kontakt
  Shqipëri
  DepositWin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 300
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 0x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Gati Celular
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  Shqipëri
  Foxyplay Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  5th Deposit Bonus: 100% deri në BTC 1 + 30 Free Spins
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Funksion Live Chat
  • Kazino Gati Celular
  Shqipëri
  Foxyplay Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në BTC 5 + 20 Free Spins
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: BTC 0.0005
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Live Chat në dispozicion
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • Easy navigation
  • User-friendly website
  Lupin Casino
  Liçensë: No license available
  2nd Deposit Bonus: 200% deri në EUR 2000
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • E disponueshme në ueb dhe mobile
  Shqipëri
  Treasure Spins Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Crypto Bonus: 150% deri në EUR 1000
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Aventurë Kazino me histori interesante
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • User-friendly website

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!