sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë BRL në Shqipëri 2023
206

Brazilian reals kazinotë

Kazinoja më e mirë BRL në Shqipëri 2023

Shqipëri
Melbet Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €1
Tërheqje maksimale: $ 60 000 per week
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

206 Brazilian reals kazinotë

Lista e 206 kazinove dhe bonuseve më të mira që pranojnë Brazilian reals. Kazinotë online në Brazilian reals janë zgjedhja e lojtarëve nga Shqipëri. Përditësuar në: March 2023

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Brazilian reals kazinotë
  • Best Brazilian reals kazinotë
  • New Brazilian reals kazinotë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashalot Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 1
  Tërheqje maksimale: € 5000 per day, € 50000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Kazino Celular përfshira
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: up to €5,000 from his account per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  Editors' rating: 6.89/10
  User reviews
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Spin Casino
  Editors' rating: 6.84/10
  User reviews
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Stay Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Casinoin
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  94K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: € 7000 per day, € 3000 per week, € 125000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  22BET Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  137K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day, €16,000 per week, €50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  True Fortune Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  89K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 25
  Tërheqje maksimale: € 2500, € 10000, € 40000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 10 000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Provoni lojra falas
  • Shumë Promovime
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Jo Limite në Tërheqje
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Jackpot City Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $/£/€ 10
  Tërheqje maksimale: No maximum
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Ekselent për kumar celular
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Shqipëri
  Twin Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  245K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: €200,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  Jet Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  248K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €125000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Tangiers Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  203K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 4000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Leovegas Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  173K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €3000
  Rishikim

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  Shqipëri
  Crashino Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10,000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Bitdreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  ArcaneBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Shqipëri
  GoodMan Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: Can$7,500 per day, Can$15,000 per week, Can$45,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Yoju Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Tërheqje maksimale: €2,500 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Fight Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €4,000 per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  888Starz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 500, 000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  BitKingz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  13K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: 2,500 €/$ per day, 7,500 €/$ per week, 15,000 €/$ per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Sapphirebet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: € 1000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Paripesa Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $1
  Tërheqje maksimale: Not Limited for USD
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: The maximum withdrawal amount processed to a player is 1.000 €/$ (or equivalent in other currencies) per day, 7.500 €/$ (or equivalent in other currencies) per week and 15.000 €/$ (or equivalent in other currencies) per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Rrotullime Falas: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Casino4u Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €3,000 per day, €30,000 per month (All withdrawals that exceed €30.000 or equivalent in another currency, will be divided into into monthly instalments.)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Optimizuar për Celular
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Konung Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 10.000 per month