sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë CHF në Shqipëri 2023
180

Swiss francs kazinotë

Kazinoja më e mirë CHF në Shqipëri 2023

Shqipëri
Melbet Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €1
Tërheqje maksimale: $ 60 000 per week
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

180 Swiss francs kazinotë

Lista e 180 kazinove dhe bonuseve më të mira që pranojnë Swiss francs. Kazinotë online në Swiss francs janë zgjedhja e lojtarëve nga Shqipëri. Përditësuar në: March 2023

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Swiss francs kazinotë
  • Best Swiss francs kazinotë
  • New Swiss francs kazinotë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashalot Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 1
  Tërheqje maksimale: € 5000 per day, € 50000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Kazino Celular përfshira
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: up to €5,000 from his account per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  Europa Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  739K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $20
  Tërheqje maksimale: $20,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Dizajni miqësor Celular
  • RNG Certifikuar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  Editors' rating: 6.89/10
  User reviews
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Casinoin
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  94K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: € 7000 per day, € 3000 per week, € 125000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  22BET Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  137K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day, €16,000 per week, €50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Betway Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 10 000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Provoni lojra falas
  • Shumë Promovime
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Jo Limite në Tërheqje
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Jackpot City Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $/£/€ 10
  Tërheqje maksimale: No maximum
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Ekselent për kumar celular
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Shqipëri
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: £33,000 (Credit/Debit Cards), £100,000 (Bank Transfer)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • 24/7 Live Suport
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  MyCasino
  Editors' rating: 6.5/10
  User reviews
  1M lojtarë

  Liçensë:
  Swiss License Swiss License
  Depozita Minimale: 10 CHF
  Tërheqje maksimale: Not Limited for CHF
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Limite në Tërheqje
  Shqipëri
  Betrebels Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/$10
  Tërheqje maksimale: €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  bwin Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  659K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: 20 000 USD/EUR/GBP per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2023
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Shqipëri
  Ladbrokes Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  219K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: 250 000 UK Pounds per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Më e madhe Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Program Fitimprurës VIP
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Kazino e re 2023
  • Software provuara te drejta
  Shqipëri
  Mega Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/£/$/AUD/CAD 10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 13
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  Lucky Dreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  45K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale:
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  Shqipëri
  888Starz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 500, 000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  Paripesa Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $1
  Tërheqje maksimale: Not Limited for USD
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  BetandYou Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Baste sportive
  Shqipëri
  1xBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Live Cat
  • Bonus pa Pagesë
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Provoni lojra falas
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Nisur në 2023
  Shqipëri
  BetWinner Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 1
  Tërheqje maksimale: No cash withdrawal limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  Shqipëri
  Betmaster Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  19K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €125,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Crazy Fortune Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: €50
  Tërheqje maksimale: € 2000 weekly, € 5000 monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Megapari Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  1xslots Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: Not Limited