sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Deposit Bonus

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • BRL
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Deposit Bonus
  • Best Deposit Bonus
  • New Deposit Bonus
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable
  Zodiac Bet Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 125% deri në € 125
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  Cashable Verified User Choice
  Melbet Casino
  Editors' rating: 8.37/10
  User reviews
  19K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  5th Deposit Bonus: 200% deri në €350
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  Shqipëri
  Cashable
  Melbet Casino
  Editors' rating: 8.37/10
  User reviews
  19K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 150% deri në €350
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Cashable
  Zodiac Bet Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 100% deri në €225
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celulare më të mira
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Cashable
  Cashalot Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Friday Bonus: 75% deri në EUR 100
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Në krye të lojrave kryesore
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  Shqipëri
  Cashable
  Cashalot Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Monday Bonus: 30% deri në EUR 50
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Programi Besnik
  • Bonuset e mira
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Cashable
  Doxxbet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 7000 EUR deri në 7000 EUR
  Depozita Minimale: 10 EUR
  Bast: from 10x to 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
  • Bonuset kur depozitoni
  • Phone support
  Shqipëri
  Cashable
  Lucky Red Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  66K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400%
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Aventurë Kazino me histori interesante
  Shqipëri
  Cashable
  JoyCasino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  327K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100%
  Depozita Minimale: €500
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Kazno Celular të mëdha
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable
  Casino X
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100%
  Depozita Minimale: €500
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  Shqipëri
  Cashable
  Sloto' Cash Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  83K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200%
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Lojrat Scratchcard
  • 24/7 Live Suport
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Uptown Aces Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250%
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Shqipëri
  Cashable
  Desert Nights Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  40K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: $2550 deri në 250%
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Desert Nights Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Ka Novomatiks
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Kahuna Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  27K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Shumë Promocione
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  888 Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  6.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: €140 deri në 100%
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Xhekpote Progresive
  • Filloni nga 10 €
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Cashable
  PokerStars Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
  Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Fast payments
  Shqipëri
  Cashable
  Grand Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  337K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në € 50
  Depozita Minimale: € 5
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Cashable
  Europa Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  739K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100 EUR/USD
  Depozita Minimale: 10 EUR/USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable Verified
  777 Casino
  Editors' rating: 6.84/10
  User reviews
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 100 USD
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Bonus bujar i depozitës së parë
  • Good reputation
  • User-friendly website
  Shqipëri
  Cashable
  Drake Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  178K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në $2000
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Cashable
  Free Spin Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 250 % deri në Not stated
  Depozita Minimale: 25 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Extensive FAQ
  • Fantastic user experience
  • Variety of games
  Shqipëri
  Cashable
  Platin Casino
  Editors' rating: 6.77/10
  User reviews
  3.5M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 25 GBP
  Depozita Minimale: 10 GBP
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Program i fortë besnikërie
  • Easy navigation
  • Great website design
  Shqipëri
  Cashable New
  Slots.io Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 300 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • Good Customer Service
  • Variety of games
  Shqipëri
  Cashable
  Royal Vegas Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100%
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 70xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Cashable Verified
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300 EUR/GBP/USD
  Depozita Minimale: 10 EUR/GBP/USD
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Frank Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  361K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në €500
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 27x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Cashable
  Woo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  314K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  Loki Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 6000 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
  • Faqja ofron shumë lojëra për t'u shijuar
  • Ndërfaqe e thjeshtë
  • Skrill, Neteller
  Shqipëri
  Cashable New
  Casino Rocket
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  50K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 55 FS
  The offer will expire in:
  01
  D
  :
  02
  H
  :
  17
  M
  :
  45
  S
  Depozita Minimale: USD 30
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Good navigability

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Unique Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  737K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100%
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Opsion per Lojrat Online
  • Max konvertimit £ 1,000.

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.