sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë 1-Pay në Shqipëri 2022
5

1-Pay kazinotë

Kazinoja më e mirë 1-Pay në Shqipëri 2022

Cashable
€500 Bonus i Mireseardhjes at BetPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • BetPlay Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Certifikata e Besimit
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetPlay Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh

5 1-Pay kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Casino Glamour Mbyllur

$50 Bonus i Mireseardhjes at Casino Glamour

Casino Glamour Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 100% Casino Glamour
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Pagim i Shpejtë
 • Baste sportive
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Përkrahje për Live Cat
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Casino Treasure Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Casino Treasure

Casino Treasure Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Casino Treasure
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Uk Kumar License
 • Opt-në e nevojshme.
 • Themeluar në 1997, Casino Treasure është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Casino Treasure kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd

Luck3 Casino Mbyllur

Luck3 Casino

Luck3 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Luck3 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Licenca UK
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Programi Besnik
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Casino Lux Mbyllur

Casino Lux

Casino Lux Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Lux
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Uk Kumar License
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • Casino Lux celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.