sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Baloto në Shqipëri 2022
7

Baloto kazinotë

Kazinoja më e mirë Baloto në Shqipëri 2022

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Slots Magic Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Slots Magic Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Slots Magic Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me

7 Baloto kazinotë

List of the best 7 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Paris Vegas Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Paris Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Kazino e re 2022
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Paris Vegas Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Sportium Casino CO
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Sportium Casino CO
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Në dispozicion në Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Yajuego Casino
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Yajuego Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Live LojëratKazino
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Wplay.co Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $50,000 Wplay.co Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10,000 Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Baste sportive
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Jo Limite në Tërheqje
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at RushBet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $40000 RushBet Casino
Rishikim
$500 Depozita Minimale
10x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Codere Casino CO
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Codere Casino CO
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.