sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Bank Transfer Express në Shqipëri 2022
4

Bank Transfer Express kazinotë

Kazinoja më e mirë Bank Transfer Express në Shqipëri 2022

100% Free Bet at BetClic Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Free Bet: 100% deri në €100 BetClic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
No Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Fantastike Live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Gati për Celular

4 Bank Transfer Express kazinotë

List of the best 4 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Euro Max Play Casino Mbyllur

$200 Bonus Depozitave i Dytë at Euro Max Play Casino

Euro Max Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 100% Euro Max Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
25 Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Shpërblim i Sistemit

New Dawn Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at New Dawn Casino

New Dawn Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% New Dawn Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Vlera të Larta Promovimet

Casino Lucky Win Mbyllur

$350 Bonus i Mireseardhjes at Casino Lucky Win

Casino Lucky Win Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $350 deri në 250% Casino Lucky Win
Rishikim
$50 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e krijuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Casino Lucky Win ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Pagesat e shpejta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.