sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë BPay në Shqipëri 2022
14

BPay kazinotë

Kazinoja më e mirë BPay në Shqipëri 2022

Cashable
200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 10/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

14 BPay kazinotë

List of the best 14 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
300% Slots bonus at 24Vip Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Slots bonus: 300% 24Vip Casino
Rishikim
$ 25 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojrat Xhekpot
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
25% 4th Deposit Bonus at BetandYou Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450 BetandYou Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 15 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Huc99 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTH 3000 Huc99 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
BTH 200 Depozita Minimale
18x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
50% Deposit Bonus at Megapari Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 50% deri në € 300 Megapari Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
60 FS Rrotullime Falas at ComicPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100 ComicPlay Casino
Rishikim
Depozita Minimale
53x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Kazino live e hapur
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Cashable
50% Monthly Reload Bonus at 1xslots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monthly Reload Bonus: 50% deri në € 300 1xslots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 5 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
140% Deposit Bonus at Rich Palms Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 140% Rich Palms Casino
Rishikim
USD 10 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
255% 2nd Deposit Bonus at Highway Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 255% deri në € 1000 Highway Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 30 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at FavBet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 FavBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
No Bast
КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • FavBet Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Netgame Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $500 Netgame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$200 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Cashable
220% Deposit Bonus at Shazam Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 220% Shazam Casino
Rishikim
$ 10 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • E thjeshtë në kontakt

Lojërat e Lejuara

Bubble Bubble 2 RTG
Cashable
50% Deposit Bonus at Fortune Clock Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 50% deri në EUR 100 Fortune Clock Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 135 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Dizajni miqësor Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Bulldog777 Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Bulldog777 Casino

Bulldog777 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Bulldog777 Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Programi Besnik
 • Xhekpote Progresive
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.