sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Cash Transfer në Shqipëri 2022
7

Cash Transfer kazinotë

Kazinoja më e mirë Cash Transfer në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at LiliBet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $ 500 LiliBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 20 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Baste sportive
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Pranohen bitcoin
 • Lojëra xhekpoti të rregullta
 • Chat-i live i hapur 24/7

7 Cash Transfer kazinotë

List of the best 7 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at BetUS Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% BetUS Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Pajtueshmëri Celulare
 • BetUS Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Pagesat e shpejta
Cashable
$50 Bonusi Ringarkohet at Juicy Stakes Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: $50 deri në 50% Juicy Stakes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Në dispozicion në Celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)

LinesMaker Casino Mbyllur

$250 Bonus i Mireseardhjes at LinesMaker Casino

LinesMaker Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 25% LinesMaker Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
100xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Themeluar në 1997, LinesMaker Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Carbon Casino Mbyllur

$100 Bonusi Ringarkohet at Carbon Casino

Carbon Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 20% Carbon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kasino e madhe
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Mission2Game Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Mission2Game Casino

Mission2Game Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 444% Mission2Game Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kazino Online më të mira
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

Bulldog777 Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Bulldog777 Casino

Bulldog777 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Bulldog777 Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Programi Besnik
 • Xhekpote Progresive
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.