sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Citadel Internet Bank në Shqipëri 2022
4

Citadel Internet Bank kazinotë

Kazinoja më e mirë Citadel Internet Bank në Shqipëri 2022

Sunset Slots Casino Mbyllur

€600 Bonus i Mireseardhjes at Sunset Slots Casino

Sunset Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 200% Sunset Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino Online më të mira
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!

4 Citadel Internet Bank kazinotë

List of the best 4 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Club777 Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Club777 Casino

Club777 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% Club777 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Turne në Lojra
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Poker Turne të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat

LesACasino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at LesACasino

LesACasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% LesACasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Filloni nga 10 €
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë

Titanbet.es Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Titanbet.es Casino

Titanbet.es Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Titanbet.es Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
22x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Certifikata e Besimit
 • Themeluar në 2012, Titanbet.es Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.