sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Coupon në Shqipëri 2022
5

Coupon kazinotë

Kazinoja më e mirë Coupon në Shqipëri 2022

NamBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at NamBet Casino

NamBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% NamBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive

5 Coupon kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Jackpot.pe Casino

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Jackpot.pe Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jackpot.pe Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Jackpot.pe Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live Chat në dispozicion
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Best Bet Today Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino

Best Bet Today Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Software provuara te drejta

VMBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at VMBet Casino

VMBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% VMBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes

Faraon Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Faraon Casino

Faraon Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Faraon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$8 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Nisur në 2022
 • Më e madhe Kazino Celular
 • RNG Certifikuar
 • Faraon Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.