sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Cubits në Shqipëri 2022
5

Cubits kazinotë

Kazinoja më e mirë Cubits në Shqipëri 2022

Cashable
200 FS Wednesday Bonus at KatsuBet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Wednesday Bonus: 200 FS deri në €500 KatsuBet Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular

5 Cubits kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Play Casino Mbyllur

€135 Bonus i Mireseardhjes at Play Casino

Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €135 deri në 135% Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Uk Kumar License
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Play Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino Gati Celular

Coin Palace Casino Mbyllur

1btc Bonus i Mireseardhjes at Coin Palace Casino

Coin Palace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 1btc deri në 150% Coin Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
0.05 BTC Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Opt-në e nevojshme.
 • Program VIP Besnik
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Live Chat në dispozicion

Play Vivid Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Play Vivid Casino

Play Vivid Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Play Vivid Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Në dispozicion në Celular
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojrat Xhekpot
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Shpërblim i Sistemit
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Mars Casino Mbyllur

€100 Bonus Depozitave i Tretë at Mars Casino

Mars Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: €100 deri në 25% Mars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • RNG Certifikuar
 • Themeluar në 2016, Mars Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lojra Live të Ofruara
 • Mars Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.