sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Delta në Shqipëri 2022
24

Delta kazinotë

Kazinoja më e mirë Delta në Shqipëri 2022

100% Free Bet at BetClic Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Free Bet: 100% deri në €100 BetClic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
No Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Fantastike Live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Gati për Celular

24 Delta kazinotë

List of the best 24 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Marca Apuestas Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Marca Apuestas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra Live të Ofruara
 • Lojëra të mëdha Kazino
Cashable
$50 Bonuset tjera at Vegas Palms Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 Vegas Palms Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shumë Promovime
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Themeluar në 2000, Vegas Palms Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online

7Regal Casino Mbyllur

7Regal Casino

7Regal Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7Regal Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira

Palace Vip Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Palace Vip Casino

Palace Vip Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Palace Vip Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Siguruar me SSL kod
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Desert Dollar Casino Mbyllur

$90 Bonus i Mireseardhjes at Desert Dollar Casino

Desert Dollar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $90 deri në 150% Desert Dollar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë Promovime
 • Certifikata e Besimit
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

GuruPlay Casino Mbyllur

£1000 Bonus i Mireseardhjes at GuruPlay Casino

GuruPlay Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% GuruPlay Casino
Rishikim
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Sistemi Besnik & Shpërblime

Grand Vegas Casino Mbyllur

Grand Vegas Casino

Grand Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Grand Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Club777 Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Club777 Casino

Club777 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% Club777 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Opsion per Lojrat Online
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Turne në Lojra
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Poker Turne të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat

Titanbet.es Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Titanbet.es Casino

Titanbet.es Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Titanbet.es Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
22x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Certifikata e Besimit
 • Themeluar në 2012, Titanbet.es Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

50 Stars Casino Mbyllur

200 Bonus Depozitave i Dytë at 50 Stars Casino

50 Stars Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: 200 deri në 125% 50 Stars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Funksion Live Chat
 • Xhekpote Progresive
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bonuset e mira

Sexy Stars Casino Mbyllur

Sexy Stars Casino

Sexy Stars Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Sexy Stars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Uk Kumar License
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e re 2022
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Aventurë Kazino me histori interesante

Euro Max Play Casino Mbyllur

$200 Bonus Depozitave i Dytë at Euro Max Play Casino

Euro Max Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 100% Euro Max Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
25 Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Shpërblim i Sistemit

Fairway Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Fairway Casino

Fairway Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Fairway Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Fairway Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Iron Bet Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Iron Bet Casino

Iron Bet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Iron Bet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Në dispozicion në Celular
 • Licenca UK
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish

Chili Casino Mbyllur

$250 Bonus i Mireseardhjes at Chili Casino

Chili Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% Chili Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Live Chat në dispozicion

Vegas Red Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Red Casino

Vegas Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Vegas Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Pagim i Shpejtë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Red Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Money Gaming Casino Mbyllur

£300 Bonus i Mireseardhjes at Money Gaming Casino

Money Gaming Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 150% Money Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Money Gaming Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Live Chat në dispozicion
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Novomatik Lojra Elektronike

Golden Galaxy Casino Mbyllur

$500 Bonus Depozitave i Tretë at Golden Galaxy Casino

Golden Galaxy Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: $500 deri në 100% Golden Galaxy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Golden Galaxy Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

City Club Casino Mbyllur

$100 Bonusi Ringarkohet at City Club Casino

City Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 100% City Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojra të drejta i provuar
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Ace Live Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Ace Live Casino

Ace Live Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Ace Live Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ace Live Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt

Crown Europe Casino Mbyllur

$600 Bonus Depozitave i Dytë at Crown Europe Casino

Crown Europe Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: $600 deri në 150% Crown Europe Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Certifikata e Besimit
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Vlera të Larta Promovimet

CS Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at CS Casino

CS Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% CS Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Bonus i mirë mirëseardhje

Europaplay Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Europaplay Casino

Europaplay Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Europaplay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazino e re 2022
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Ka Novomatiks

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.