sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Direct Money në Shqipëri 2022
4

Direct Money kazinotë

Kazinoja më e mirë Direct Money në Shqipëri 2022

Cashable
100% Deposit Bonus at Jackpot Capital Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në $ 300 Jackpot Capital Casino
Rishikim
$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Provoni lojra falas
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino Online më të mira
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

4 Direct Money kazinotë

List of the best 4 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Sloto' Cash Casino ka hyrë në listën e zezë

400% Deposit Bonus at Sloto' Cash Casino

Sloto' Cash Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Deposit Bonus: 400% Sloto' Cash Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Krenohet A App tunelit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport

Lucky Club Slots Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Club Slots

Lucky Club Slots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Lucky Club Slots
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Gati Celular
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Lucky Club Casino Mbyllur

75% Bonus i Mireseardhjes at Lucky Club Casino

Lucky Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 75% deri në 75% Lucky Club Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bonus i Rifreskuar Javor
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.