sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Discover në Shqipëri 2022
48

Discover kazinotë

Kazinoja më e mirë Discover në Shqipëri 2022

Cashable
40% Deposit Bonus at Ego Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 40% Ego Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Plotësisht Kazino pa instalim

48 Discover kazinotë

List of the best 48 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
50% Weekend Deposit Bonus at Jack Million Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Deposit Bonus: 50% deri në €500 Jack Million Casino
Rishikim
€30 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Cashable
100% 2nd Deposit Bonus at Super Slots Ag Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 Super Slots Ag Casino
Rishikim
$ 20 Depozita Minimale
35x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at Brazino777 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% Brazino777 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
no Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
Cashable
300% Bonus i Mireseardhjes at Spinfinity Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në 30% Spinfinity Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Oz Las Vegas Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Oz Las Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shumë elektronike
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Kazino live e hapur
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Cashable
400% Bonus i Mireseardhjes at Roaring21 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në $4000 Roaring21 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$35 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Opsion per Lojrat Online
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojrat Xhekpot
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Lucky 6 RTG
Cashable
325% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Max
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 325% deri në $3,250 Casino Max
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
Cashable
400% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Castle
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 400% deri në 400% Casino Castle
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Opsion per Lojrat Online
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
60 FS Rrotullime Falas at ComicPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100 ComicPlay Casino
Rishikim
Depozita Minimale
53x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Kazino live e hapur
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Cashable
400% Bonus i Mireseardhjes at Cherry Jackpot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në 400% Cherry Jackpot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
Cashable
255% 2nd Deposit Bonus at Highway Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 255% deri në € 1000 Highway Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 30 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at PachiPachi Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në JPY 15000 PachiPachi Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
JPY 1500 Depozita Minimale
100x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Shumë Promovime
Cashable
50% Wednesday Bonus at Wild Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Wednesday Bonus: 50% deri në $ 250 Wild Casino
Rishikim
$ 150 Depozita Minimale
20x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Cashable
20% Sunday Deposit Bonus at Mobile Wins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Sunday Deposit Bonus: 20% deri në €/$/£ 500 Mobile Wins Casino
Rishikim
€/$/£ 10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazino e re 2022
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Sports Betting Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Sports Betting Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
10% Monday Bonus at Meridianbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Bonus: 10% deri në €300 Meridianbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një Casino e re në 2022
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
Cashable
65% Match bonus at Buzzluck Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Match bonus: 65% Buzzluck Casino
Rishikim
USD 35 Depozita Minimale
35x Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Xhekpote Progresive
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

Lojërat e Lejuara

Cleopatras Gold Leander Games
Cashable
15% Weekend Cashback Bonus at Wombat Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Cashback Bonus: 15% deri në £500 Wombat Casino
Rishikim
£25 Depozita Minimale
No Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
Fanduel Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Fanduel Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
50 FS 5th Deposit Bonus at Spinzwin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 50 FS Spinzwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
LuckyLand Slots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme LuckyLand Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetMGM Casino WV
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1,000 BetMGM Casino WV
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
15x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
50 Jo Depozit Bonus at Niké Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 50 deri në 50 FS Niké Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
No Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Pinnacle Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS deri në 20 FS Pinnacle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Golden Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Golden Reels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 5 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojëra Me Xhekpote progresive

Lojërat e Lejuara

Legend of Cleopatra Playson
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at SuperSport Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 2000 HRK SuperSport Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 HRK Depozita Minimale
30x Bast
HUPIS HUPIS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casinex Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $200 Casinex Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • E thjeshtë në kontakt
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Golden Nugget Casino MI
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1000 Golden Nugget Casino MI
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
10x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetRivers Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $250 BetRivers Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
1x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.