Dotpay Casinos

List of the best 50 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on December, reviews and bonus information.
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Lojra të mëdha Celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Poker Turne të mëdha
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Vlera të Larta Promovimet
Fetbet CasinoFetbet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas10
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Bets CasinoBets Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast15x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë£1000
 • Optimizuar për Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
7Regal Casino7Regal Casino
Depozitë Minimale$2,000
Bast15x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë$777
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program VIP Besnik
 • Software provuara te drejta
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Royal Blood Club CasinoRoyal Blood Club Casino
Depozitë Minimale€25
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë€500
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Nisur në 2019
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Licenca UK
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Stake7 CasinoStake7 Casino
Depozitë Minimale€5
Bast40x(d+b)
Kodi BonusitTORERO400
Bonusi Ringarkohet€50
 • i lëvizshëm
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shumë Promovime
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në krye të lojrave kryesore
 • 21 Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
21 Casino21 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£100
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Ekselent për kumar celular
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Lapalingo CasinoLapalingo Casino
Depozitë Minimale€20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas25
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP Besnik
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Live Chat në dispozicion
 • 24/7 Live Suport
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
WildSlots CasinoWildSlots Casino
Depozitë Minimale€10
Bast13x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€200
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
Flamantis CasinoFlamantis Casino
Depozitë Minimale$10
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitMG0811
Bonusi Ringarkohet$66
 • Pikat e besnikërisë
 • Online Që nga 2013
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licenca UK
 • NetEnt Kazino Live
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Suport
Energy CasinoEnergy Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
SinCity CasinoSinCity Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$300
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Certifikata e Besimit
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
PlayFortuna CasinoPlayFortuna Casino
Depozitë Minimale$25
Bast45xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$200
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • 24/7 Live Suport
 • Ka Novomatiks
Caribic CasinoCaribic Casino
Depozitë Minimale€20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£350
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Certifikata e Besimit
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Ekselent për kumar celular
 • Bonuset e mira
Casino BelliniCasino Bellini
Depozitë Minimale$3,000
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë$1000
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celulare më të mira
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • NetEnt Kazino Live
 • Funksion Live Chat
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
CasinoLuckCasinoLuck
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitCL10MAR16
Bonusi Ringarkohet$75
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2019
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Lord Lucky CasinoLord Lucky Casino
Depozitë Minimale€50
Bast40x(d+b)
Kodi BonusitGOLDENQUEST2
Bonus Depozitave i Dytë200%
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
OddsRing CasinoOddsRing Casino
Depozitë Minimale€5
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€100
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Breakout Gaming CasinoBreakout Gaming Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$10
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • i lëvizshëm
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Licenca UK
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Miami Dice CasinoMiami Dice Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£500
 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Krenohet A App tunelit
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
b-Bets Casinob-Bets Casino
Depozitë Minimale€40
Bast30x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas20
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Krenohet A App tunelit
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Pagim i Shpejtë
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
24Bettle Casino24Bettle Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€240
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Licenca UK
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
PlatincasinoPlatincasino
Depozitë Minimale€10
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitPTC50
Bonus i Mireseardhjes$17
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Funksion Live Chat
 • Xhekpote Progresive
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Fruity Casa CasinoFruity Casa Casino
Depozitë Minimale€500
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë€1 000
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Licenca UK
 • Xhekpote Progresive
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Gati për Celular
NextCasinoNextCasino
Depozitë Minimale200 SEK
Bast40x
Kodi BonusitNCMERRY
Bonusi Ringarkohet1000sek
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Programi Besnik
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Casino AdrenalineCasino Adrenaline
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€300
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Live Chat në dispozicion
Fenix CasinoFenix Casino
Depozitë Minimale$20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$200
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • RNG Certifikuar
 • Casino Tropez kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Casino TropezCasino Tropez
Depozitë Minimale$20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$200
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Online më të mira
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Ka Novomatiks
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
PlayFrank CasinoPlayFrank Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas-
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Një Casino e re në 2019
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Jackpot Knights Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Jackpot Knights CasinoJackpot Knights Casino
Depozitë Minimale€20
Bast50xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€150
 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Slotobank Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Slotobank Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Slotobank CasinoSlotobank Casino
Depozitë Minimale$35
Bast30x
Kodi BonusitWEEKLYMATCH
Bonus Depozitave të Lojës$1000
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.