sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë EcoCard në Shqipëri 2022
32

EcoCard kazinotë

Kazinoja më e mirë EcoCard në Shqipëri 2022

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at True Fortune Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 2000 True Fortune Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 25 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

32 EcoCard kazinotë

List of the best 32 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Black Lotus Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Përdor kodin SSL
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Tërheqja Pa Limit
 • Live LojëratKazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at BetVoyager Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetVoyager Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • BetVoyager Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • BetVoyager Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
200% 3rd Deposit Bonus at Lucky Nugget Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 200% deri në €300 Lucky Nugget Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lucky Nugget Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Cashable
$300 Bonus Depozitave i Tretë at River Belle Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $300 deri në 100% River Belle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Kazino e re 2022
 • Ekselent për kumar celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Bonus i Rifreskuar Javor
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Lotus Asia Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Lotus Asia Casino
Rishikim
USD 20 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Siguruar me SSL kod
 • Në dispozicion në Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Lojërat e Lejuara

Wild Berry Genii
Cashable
60 FS Rrotullime Falas at Big Dollar Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100 Big Dollar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 20 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • RNG Certifikuar
 • Kazino e re 2022

Lojërat e Lejuara

Gems n Jewels Genii
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at EuroKing Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €25 EuroKing Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Ninja Master SkillOnNet
Cashable
USD 45 Jo Depozit Bonus at Cherry Gold Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: USD 45 deri në $ 90 Cherry Gold Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë Promovime
 • Cherry Gold Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Play Jango Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Play Jango Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Tipobet 365 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1365 TL Tipobet 365 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 TL Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
30% Deposit Bonus at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 30% EveryGame Casino
Rishikim
$ 20 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Pagim i Shpejtë
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • EveryGame Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Cash Grab 2 TOP TREND GAMING
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at Tradition Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në $400 Tradition Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Asya Bahis Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Asya Bahis Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Go Crazy Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 1000 Go Crazy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 100 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7

Gaming Club Casino ka hyrë në listën e zezë

100% Bonus i Mireseardhjes at Gaming Club Casino

Gaming Club Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €350 Gaming Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Siguruar me SSL kod
 • Gaming Club Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Youwin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 TL Youwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 TL Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licenca UK
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lojrat Xhekpot
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata

Cash o' Lot Casino ka hyrë në listën e zezë

1000% Deposit Bonus at Cash o' Lot Casino

Cash o' Lot Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Deposit Bonus: 1000% deri në £/$/€1000 Cash o' Lot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€25 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Ekselent për kumar celular
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Sahara Sands Casino ka hyrë në listën e zezë

$600 Bonus i Mireseardhjes at Sahara Sands Casino

Sahara Sands Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 300% Sahara Sands Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • NetEnt Kazino përfshin
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Kazino Online më të mira
 • Sahara Sands Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

Ricardo's Casino ka hyrë në listën e zezë

€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Ricardo's Casino

Ricardo's Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 400% Ricardo's Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Pikat e besnikërisë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Ekselent për kumar celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Monte Casino Mbyllur

€450 Bonus i Mireseardhjes at Monte Casino

Monte Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €450 deri në 150% Monte Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • Monte Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

Casino Plex Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Plex

Casino Plex Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Casino Plex
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Online më të mira
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta

Duel 5 Casino Mbyllur

$400 Bonus i Mireseardhjes at Duel 5 Casino

Duel 5 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100% Duel 5 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Tropicana Gold Casino Mbyllur

Tropicana Gold Casino

Tropicana Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Tropicana Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazino Online më të mira
 • Shtyrje Manuale
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

Yachting Casino Mbyllur

€400 Bonus i Mireseardhjes at Yachting Casino

Yachting Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 150% Yachting Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • RNG Certifikuar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lundrim i thjeshtë në faqe

Paris Win Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Paris Win Casino

Paris Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Paris Win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përdor kodin SSL
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino e re 2022
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Monsieur Vegas Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Monsieur Vegas Casino

Monsieur Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Monsieur Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Website optimizuar për Celular

City Tower Casino Mbyllur

$100 Bonusi Ringarkohet at City Tower Casino

City Tower Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 100% City Tower Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Baste sportive
 • Lojrat Scratchcard
 • Programi Besnik
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Website optimizuar për Celular

Vegas Red Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Red Casino

Vegas Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Vegas Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Pagim i Shpejtë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Red Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Long Harbour Casino Mbyllur

£250 Bonus i Mireseardhjes at Long Harbour Casino

Long Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 100% Long Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e re 2022
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.