sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Electron në Shqipëri 2022
2

Electron kazinotë

Kazinoja më e mirë Electron në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Lemon Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300 Lemon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Live LojëratKazino
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • ambient miqësor dhe argëtues

Lojërat e Lejuara

John Hunter and the Book of Tut Pragmatic Play

2 Electron kazinotë

List of the best 2 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Casino Plex Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Plex

Casino Plex Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Casino Plex
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Online më të mira
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.