sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë ePlatby në Shqipëri 2022
3

ePlatby kazinotë

Kazinoja më e mirë ePlatby në Shqipëri 2022

Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at eTipos Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €350 eTipos Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x Bast
SK License SK License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular

3 ePlatby kazinotë

List of the best 3 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
100% Deposit Bonus at iFortuna Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në 1000 CZK iFortuna Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 CZK Depozita Minimale
10x Bast
CZ License CZ License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Baste sportive

Maxxxcasino Mbyllur

£430 Bonus i Mireseardhjes at Maxxxcasino

Maxxxcasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £430 deri në 100% Maxxxcasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Themeluar në 2012, Maxxxcasino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Maxxxcasino është kazino të tjerët janë në krahasim me

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.