sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Euro Card në Shqipëri 2022
5

Euro Card kazinotë

Kazinoja më e mirë Euro Card në Shqipëri 2022

Euro City Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Euro City Casino

Euro City Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Euro City Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shumë Promovime
 • Uk Kumar License
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

5 Euro Card kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Wayne Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Wayne Casino

Wayne Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Wayne Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Software provuara te drejta

Cherry Red Casino Mbyllur

Cherry Red Casino

Cherry Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cherry Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Turne në Lojra
 • Cherry Red Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Slots Oasis Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino

Slots Oasis Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% Slots Oasis Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Slotsville Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Slotsville Casino

Slotsville Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Slotsville Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Slotsville Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Filloni nga 10 €
 • Website optimizuar për Celular
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.