sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë eWallet Xpress në Shqipëri 2022
18

eWallet Xpress kazinotë

Kazinoja më e mirë eWallet Xpress në Shqipëri 2022

Club UK Casino Mbyllur

Club UK Casino

Club UK Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Club UK Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojrat Xhekpot
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Gati për Celular

18 eWallet Xpress kazinotë

List of the best 18 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Planet23 Casino Mbyllur

Planet23 Casino

Planet23 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Planet23 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Themeluar në 2009, Planet23 Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Lock Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lock Casino

Lock Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lock Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • 24/7 Live Suport

Doyles Casino Mbyllur

Doyles Casino

Doyles Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Doyles Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Poker Turne të mëdha
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Casino Titan Mbyllur

Casino Titan

Casino Titan Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Titan
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Program VIP
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Xhekpote Progresive
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino Gati Celular
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Purple Lounge Casino Mbyllur

£333 Bonus i Mireseardhjes at Purple Lounge Casino

Purple Lounge Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £333 deri në 100% Purple Lounge Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Cherry Red Casino Mbyllur

Cherry Red Casino

Cherry Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cherry Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Turne në Lojra
 • Cherry Red Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Cameo Casino Mbyllur

Cameo Casino

Cameo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cameo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Licenca UK
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Cameo Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Shpërblim i Sistemit
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Slots Oasis Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino

Slots Oasis Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% Slots Oasis Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Gold Vegas Casino Mbyllur

Gold Vegas Casino

Gold Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Gold Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Lucky 18 Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Lucky 18 Casino

Lucky 18 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Lucky 18 Casino
Rishikim
Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Gati për Celular

Rome Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Rome Casino

Rome Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Rome Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një Casino e re në 2022
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Rome Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Casino States Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Casino States

Casino States Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Casino States
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Siguruar me SSL kod
 • Xhekpote Progresive
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Casino States ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Jo Limite në Tërheqje

50 States Casino Mbyllur

50 States Casino

50 States Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 50 States Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • NetEnt Kazino Live

Mayflower Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Mayflower Casino

Mayflower Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 400% Mayflower Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Mayflower Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Club Vegas USA Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Club Vegas USA

Club Vegas USA Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 300% Club Vegas USA
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Kazino Gati Celular

Diceland Casino Mbyllur

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Diceland Casino

Diceland Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200% Diceland Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Treasure Island Jackpots Casino Mbyllur

$20000 Bonus i Mireseardhjes at Treasure Island Jackpots Casino

Treasure Island Jackpots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $20000 deri në 100% Treasure Island Jackpots Casino
Rishikim
Depozita Minimale
45xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Treasure Island Jackpots Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Më i larti Shqipëri Kazino

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.