sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Firepay në Shqipëri 2022
13

Firepay kazinotë

Kazinoja më e mirë Firepay në Shqipëri 2022

Club UK Casino Mbyllur

Club UK Casino

Club UK Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Club UK Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojrat Xhekpot
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Gati për Celular

13 Firepay kazinotë

List of the best 13 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Grand Online Casino Mbyllur

$20 Bonuset tjera at Grand Online Casino

Grand Online Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $20 deri në 20% Grand Online Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Silver Dollar Casino Mbyllur

Silver Dollar Casino

Silver Dollar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Silver Dollar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Silver Dollar Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • RNG Certifikuar
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Flamingo Club Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Flamingo Club Casino

Flamingo Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Flamingo Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Program VIP Besnik
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

English Harbour Casino Mbyllur

English Harbour Casino

English Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme English Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Vegas Towers Casino Mbyllur

Vegas Towers Casino

Vegas Towers Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vegas Towers Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Kazino e re 2022
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

Millionaire.com Casino Mbyllur

Millionaire.com Casino

Millionaire.com Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Millionaire.com Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Celular përfshira
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Piggs Online Casino Mbyllur

$50 Bonus i Mireseardhjes at Piggs Online Casino

Piggs Online Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 100% Piggs Online Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Go Casino Mbyllur

Go Casino

Go Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Go Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Website optimizuar për Celular

SuperSlots Mbyllur

SuperSlots

SuperSlots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperSlots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 1997, SuperSlots është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Caribbean Gold Casino

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Caribbean Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Promovimet javore për të kërkuar

Cameo Casino Mbyllur

Cameo Casino

Cameo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cameo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Licenca UK
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Cameo Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Shpërblim i Sistemit
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

24kt Gold Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at 24kt Gold Casino

24kt Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% 24kt Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Program VIP Besnik
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.