sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Kazinoja më e mirë GiroPay në Shqipëri 2023
321

GiroPay kazinotë

Kazinoja më e mirë GiroPay në Shqipëri 2023

Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 1
Tërheqje maksimale: € 5000 per day, € 50000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

321 GiroPay kazinotë

Kazinotë me GiroPay janë faqe të lojërave të fatit online që i lejojnë lojtarët të depozitojnë dhe të tërheqin fonde duke përdorur shërbimin e njohur të portofolit elektronik, GiroPay. Kjo mënyrë pagese njihet për sigurinë, komoditetin dhe shpejtësinë e saj.

Klasifikimi Best GiroPay kazinotë
 • Best GiroPay kazinotë
 • New GiroPay kazinotë

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Pronar
  • Zenbet
  • Zecure Gaming Limited
  • YUSI N.V.
  Liçensë
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: up to €5,000 from his account per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  Tipwin Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Limited for EUR
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Live Cat
  • Bonus pa Pagesë
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Provoni lojra falas
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Nisur në 2023
  Shqipëri
  WinsPark Casino
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: 3000 €/£/$ per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Siguruar me SSL kod
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Kazino e re 2023
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  Shqipëri
  Tipico Casino
  180K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €100,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Shqipëri
  Casino.com
  Liçensë:
  AAMS AAMS
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: $15
  Tërheqje maksimale: 22,500 (Bronze, Silver & Gold Loyalty Level), $50,000 (VIP) Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Rrotullime Falas: 3

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  Betway Casino
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Twin Casino
  245K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: €200,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  Europa Casino
  739K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $20
  Tërheqje maksimale: $20,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Dizajni miqësor Celular
  • RNG Certifikuar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Casino X
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €5(E-wallets), €10(Credit/Debit Cards)
  Tërheqje maksimale: $100,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Captain Cooks Casino
  377K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: $4,000 Weekly(this only applies to players who win a sum that is 5 times or more greater than the total purchases)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përdor kodin SSL
  • Në dispozicion në Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
  Shqipëri
  ComeOn Casino
  164K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: €/£/$10,000 Daily
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6

  Karakteristika

  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino e krijuar
  • Licenca UK
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Ka Novomatiks
  Shqipëri
  Karamba Casino
  213K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 7000 EUR per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Kazino Gati Celular
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  Wazamba Casino
  105K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 (Level 1)/€20,000 (Level 5) Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  OnlineCasino Deutschland
  14K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: 2000 EUR per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Shumë Promovime
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Poker Turne të mëdha
  • Përkrahje për Live Cat
  Shqipëri
  bwin Casino
  659K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: 20 000 USD/EUR/GBP per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2023
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Shqipëri
  Ladbrokes Casino
  219K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: 250 000 UK Pounds per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Më e madhe Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Program Fitimprurës VIP
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Kazino e re 2023
  • Software provuara te drejta
  Shqipëri
  Mega Casino
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/£/$/AUD/CAD 10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 13
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  Betfair Casino
  866K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$6 (Credit/Debit Cards), €/£/$10 (E-wallets)
  Tërheqje maksimale: 500 000 GBP per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 4

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Online Që nga 2000
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Tërheqja Pa Limit
  • Kazino Celular përfshira
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  Shqipëri
  WizeBets Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 3000 per day, EUR 10000 per week, EUR 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Metoda të sigurta pagese
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • Gamë e mirë promocionesh
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  IceBet Casino
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • E thjeshtë në përdorim
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Winstoria Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Funksion Live Chat
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Shqipëri
  Mad Money Casino
  14K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: 2,500/ Week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Power Slots Casino
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £/€/$ 10
  Tërheqje maksimale: £/€/$3,000 Weekly, £/€/$6,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 4

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Siguruar me SSL kod
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Shqipëri
  Betfinal Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €/$10
  Tërheqje maksimale: €30,000 Daily
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Gati për Celular
  Shqipëri
  Ilucki Casino
  28K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Haz Casino
  24K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €20,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  KatsuBet Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: € 5000 per week, €15000 per month and its equivalents
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Dizajni miqësor Celular

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj