sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Help2Pay në Shqipëri 2022
14

Help2Pay kazinotë

Kazinoja më e mirë Help2Pay në Shqipëri 2022

Cashable
200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

14 Help2Pay kazinotë

List of the best 14 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at 22BET Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 22BET Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€1 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
Cashable
25% 4th Deposit Bonus at 888Starz Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450 888Starz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 15 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

Lojërat e Lejuara

Imperial Fruits: 40 lines Playson
Cashable
BTH 300 Bonus i Mireseardhjes at Sbfplay Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: BTH 300 deri në BTH 500 Sbfplay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
BTH 100 Depozita Minimale
16x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
Cashable
100% Bonus Depozitave i Tretë at Me88 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në 500 MYR Me88 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 MYR Depozita Minimale
22x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
30% Bonus i Rifreskuar Javor at Maxim88 Casino MY
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 30% deri në 150 MYR Maxim88 Casino MY
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 MYR Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Live LojëratKazino
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at Lala88 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në 200 MYR Lala88 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 MYR Depozita Minimale
23x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Baste sportive
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at HappiStar Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në 25000 INR HappiStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
300 INR Depozita Minimale
10x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
30% Bonusi Ringarkohet at HL8 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 30% deri në $25 HL8 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$5 Depozita Minimale
10x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Baste sportive
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at BK8 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në 3000 THB BK8 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 THB Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Baste sportive
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
ALPHA88 Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme ALPHA88 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Baste sportive
 • Funksion Live Chat
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
20% Deposit Bonus at Yes8 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 20% deri në 2000 THB Yes8 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
500 THB Depozita Minimale
8x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Baste sportive
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Jack998 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 500 THB Jack998 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
500 THB Depozita Minimale
5x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Live LojëratKazino
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
120% Bonus i Mireseardhjes at Letou Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 120% deri në THB 5000 Letou Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
THB 200 Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.