sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Hipay në Shqipëri 2022
19

Hipay kazinotë

Kazinoja më e mirë Hipay në Shqipëri 2022

Betfirst Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Betfirst Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Turne në Lojra
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino Gati Celular
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

19 Hipay kazinotë

List of the best 19 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Blitz Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Blitz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Provoni lojra falas
 • Baste sportive
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Lehtësisht i Navigueshëm
SuperGame Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojrat Xhekpot
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Live Chat në dispozicion
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Website optimizuar për Celular
Magic Wins Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Magic Wins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Lucky Games Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Lucky Games Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Turne në Lojra
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Gati Celular
€250 Bonus i Mireseardhjes at Circus.be Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Circus.be Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Program VIP
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mbështetje Njohurish
Casino Belgium
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Belgium
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
Golden Vegas Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Golden Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
36win Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme 36win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Kazino Fantastike Live
Palladium Games Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Palladium Games Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Pagesat e shpejta
Ladbrokes Casino BE
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Ladbrokes Casino BE
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Napoleon Sports & Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Napoleon Sports & Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Baste sportive
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Poker Turne të mëdha
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
25% Bonus Depozitave i Tretë at Bet Shah Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në €300 Bet Shah Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
€600 Bonus i Mireseardhjes at GoldenPalace.be Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 100% GoldenPalace.be Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
20xb Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Online Që nga 2010
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ekselent për kumar celular
 • GoldenPalace.be Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Greenplay Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €200 Greenplay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 € Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Star Casino BE Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Star Casino BE Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Red Dice Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Red Dice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Online Që nga 2015
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
Carousel Casino
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Carousel Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular përfshira
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Live Chat në dispozicion
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

GrandGames Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at GrandGames Casino

GrandGames Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% GrandGames Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Nisur në 2022
 • Në dispozicion në Celular
 • Licenca UK
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.