sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë iBanq në Shqipëri 2022
2

iBanq kazinotë

Kazinoja më e mirë iBanq në Shqipëri 2022

Cashable
$250 Bonus i Mireseardhjes at VIP Casino CA
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% VIP Casino CA
Rishikim
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Kazino Fantastike Live

2 iBanq kazinotë

List of the best 2 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
25% 4th Deposit Bonus at CasiTabi Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në $200 CasiTabi Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
20x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga 2014
 • Në dispozicion në Celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përkrahje për Live Cat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.