sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Instant EFT në Shqipëri 2022
7

Instant EFT kazinotë

Kazinoja më e mirë Instant EFT në Shqipëri 2022

BritainBet Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme BritainBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Faqe interneti e këndshme
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

7 Instant EFT kazinotë

List of the best 7 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
20% Bonusi Ringarkohet at Tusk Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 20% deri në € 4000 Tusk Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
Cashable
20% Sunday Deposit Bonus at Mobile Wins Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Sunday Deposit Bonus: 20% deri në €/$/£ 500 Mobile Wins Casino
Rishikim
€/$/£ 10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazino e re 2022
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

NamBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at NamBet Casino

NamBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% NamBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Jackpot.pe Casino

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Jackpot.pe Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jackpot.pe Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Jackpot.pe Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live Chat në dispozicion
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Best Bet Today Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino

Best Bet Today Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Software provuara te drejta

VMBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at VMBet Casino

VMBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% VMBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.