sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë Interac në Shqipëri 2023
244

Interac kazinotë

Kazinoja më e mirë Interac në Shqipëri 2023

Shqipëri
Zodiac Bet Casino
Editors' rating: 8.3/10
User reviews
5K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 10
Tërheqje maksimale: up to €5,000 from his account per week
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Shumë Promovime

244 Interac kazinotë

Kazinotë me Interac janë faqe të lojërave të fatit online që i lejojnë lojtarët të depozitojnë dhe të tërheqin fonde duke përdorur shërbimin e njohur të portofolit elektronik, Interac. Kjo mënyrë pagese njihet për sigurinë, komoditetin dhe shpejtësinë e saj.

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Interac kazinotë
  • Best Interac kazinotë
  • New Interac kazinotë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  BetWorld247 Casino
  Editors' rating: 8.3/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 10.000 EUR
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  PokerStars Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: £25
  Tërheqje maksimale: Not Stated
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Online Që nga 2015
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Programi Besnik
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Bitcoincasino.io
  Editors' rating: 6.97/10
  User reviews
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €15,000 per week, €60,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Spin Casino
  Editors' rating: 6.84/10
  User reviews
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  AmunRa Casino
  Editors' rating: 6.77/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: € 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Casino Intense
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  64K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 1000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Stay Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Loki Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Weekly, €30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Shqipëri
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day, €16,000 per week, €50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 10 000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Provoni lojra falas
  • Shumë Promovime
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Jo Limite në Tërheqje
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Jackpot City Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $/£/€ 10
  Tërheqje maksimale: No maximum
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Ekselent për kumar celular
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Shqipëri
  Twin Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  245K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: €200,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: USD 10
  Tërheqje maksimale: USD 60,000 per month, USD 20,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  BlackLion Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 1000 per day, EUR 5000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • E thjeshtë në përdorim
  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Siguri e gjerë online
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  • Fast payments
  Shqipëri
  BlueChip Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR/USD 20
  Tërheqje maksimale: Daily up to EUR/USD 10000, Weekly up to EUR/USD 10000, Monthly up to EUR/USD 25000
  Rishikim

  Karakteristika

  • Siguri e gjerë online
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  • Above average withdrawal limit
  • Great website design
  Shqipëri
  IceBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • E thjeshtë në përdorim
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Winstoria Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Funksion Live Chat
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Shqipëri
  FoggyStar Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pagim i Shpejtë
  • Live LojëratKazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  Shqipëri
  Cleopatra Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 12000 €/$ per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Cat Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4000 per day, EUR 21000 per week, EUR 61000 per months
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Casitsu Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Tërheqje maksimale: €/$4000 per day, €/$15,000 per week, and €/$40,00 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonuset e mira
  Shqipëri
  ArcaneBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Shqipëri
  GoodMan Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: Can$7,500 per day, Can$15,000 per week, Can$45,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Kahuna Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  27K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €5000 per week, €10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Shqipëri
  Mad Money Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  14K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: 2,500/ Week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Fight Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €4,000 per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  888Starz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 500, 000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  BitKingz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  13K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: 2,500 €/$ per day, 7,500 €/$ per week, 15,000 €/$ per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: The maximum withdrawal amount processed to a player is 1.000 €/$ (or equivalent in other currencies) per day, 7.500 €/$ (or equivalent in other currencies) per week and 15.000 €/$ (or equivalent in other currencies) per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Rrotullime Falas: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer

  Finding the best results for you