sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë LiqPay në Shqipëri 2022
8

LiqPay kazinotë

Kazinoja më e mirë LiqPay në Shqipëri 2022

Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at Gold Cup Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në UAH 10000 Gold Cup Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
UAH 100 Depozita Minimale
25x Bast
КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

8 LiqPay kazinotë

List of the best 8 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

LuxorSlots Casino ka hyrë në listën e zezë

100% Bonus i Mireseardhjes at LuxorSlots Casino

LuxorSlots Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 249 ГФР LuxorSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 UAH Depozita Minimale
45x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

24 Vulkan Casino ka hyrë në listën e zezë

10% Bonus i Kthimit të Parave at 24 Vulkan Casino

24 Vulkan Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: 10% 24 Vulkan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1000 RUB Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer

Max Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Max Casino

Max Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 100% Max Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Certifikata e Besimit
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Max Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Jackpot Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Casino

Jackpot Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Jackpot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 RUB Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e re 2022
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!

Lucky Time Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Time Casino

Lucky Time Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lucky Time Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Aventurë Kazino me histori interesante

Casino Russia Mbyllur

Casino Russia

Casino Russia Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Russia
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Lehtësisht i Navigueshëm

Casino Moon Beach Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at Casino Moon Beach

Casino Moon Beach Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Casino Moon Beach
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Program Fitimprurës VIP
 • Themeluar në 2011, Casino Moon Beach është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.