sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë Maestro në Shqipëri 2023
629

Maestro kazinotë

Kazinoja më e mirë Maestro në Shqipëri 2023

Shqipëri
BetWorld247 Casino
Editors' rating: 8.3/10
User reviews
3K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: €10
Tërheqje maksimale: 10.000 EUR
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kasino e madhe
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

629 Maestro kazinotë

Kazinotë me Maestro janë faqe të lojërave të fatit online që i lejojnë lojtarët të depozitojnë dhe të tërheqin fonde duke përdorur shërbimin e njohur të portofolit elektronik, Maestro. Kjo mënyrë pagese njihet për sigurinë, komoditetin dhe shpejtësinë e saj.

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Maestro kazinotë
  • Best Maestro kazinotë
  • New Maestro kazinotë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Tipwin Casino
  Editors' rating: 8.03/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Limited for EUR
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Efbet Casino
  Editors' rating: 8.03/10
  User reviews
  104K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €5/€10(Bank Transfer)
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Grand Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  337K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €0.01
  Tërheqje maksimale: € 25000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojrat Kazino më të mira
  Shqipëri
  Europa Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  739K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: $20
  Tërheqje maksimale: $20,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Dizajni miqësor Celular
  • RNG Certifikuar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  Editors' rating: 6.89/10
  User reviews
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Casino Intense
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  64K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 1000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Stay Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Woo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  314K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Shqipëri
  Frank Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  361K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €/$ 4
  Tërheqje maksimale: €/$ 100,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Opsion per Lojrat Online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Joo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: € 12000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  True Fortune Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  89K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 25
  Tërheqje maksimale: € 2500, € 10000, € 40000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Betway Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  N1 Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  538K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celular në Dispozicion
  Shqipëri
  Kajot Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  112K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Stated
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Licenca UK
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  Shqipëri
  Unique Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  737K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €1,500 Weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • 24/7 Live Suport
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Gaming Club Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  109K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: €/$/£ 10
  Tërheqje maksimale: $/£/€4,000 Weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 4

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Siguruar me SSL kod
  • $name mobile casino offering NetEnt Touch kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Poker Turne të mëdha
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Novomatik Lojra Elektronike
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: £33,000 (Credit/Debit Cards), £100,000 (Bank Transfer)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • 24/7 Live Suport
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Casino.com
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  Liçensë:
  AAMS AAMS
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: $15
  Tërheqje maksimale: 22,500 (Bronze, Silver & Gold Loyalty Level), $50,000 (VIP) Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Rrotullime Falas: 3

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  Stoiximan Casino
  Editors' rating: 6.5/10
  User reviews
  129K lojtarë

  Liçensë:
  GR License GR License
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Shqipëri
  MONOPOLY Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Limite në Tërheqje
  Shqipëri
  Party Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: £10,000 (E-wallets) per transaction
  Rishikim

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino Fantastike Live
  Shqipëri
  bwin Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  659K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: 20 000 USD/EUR/GBP per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2023
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Shqipëri
  Grosvenor Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: £15,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • RNG Certifikuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Ladbrokes Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  219K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: 250 000 UK Pounds per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Më e madhe Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Program Fitimprurës VIP
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Kazino e re 2023
  • Software provuara te drejta
  Shqipëri
  Mega Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/£/$/AUD/CAD 10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 13
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  Novibet Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  320K lojtarë

  Liçensë:
  GR License GR License
  UKGC UKGC
  Isle of Man Isle of Man
  Depozita Minimale: €5 (paysafecard), €10 (Credit Cards/E-wallets)
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 15

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino Celulare më të mira
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Live LojëratKazino
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  Cleopatra Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 12000 €/$ per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Ricky Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  20K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €7,500 per week, €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Live LojëratKazino
  • Kazino Gati Celular
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Cat Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4000 per day, EUR 21000 per week, EUR 61000 per months
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.