sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Money Gram në Shqipëri 2022
13

Money Gram kazinotë

Kazinoja më e mirë Money Gram në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetOnline Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1000 BetOnline Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
30x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • BetOnline Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

13 Money Gram kazinotë

List of the best 13 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Slots.ag Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Slots.ag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Bonus Bingo Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Bonus Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
Cashable
15$ Jo Depozit Bonus at YYY Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 15$ deri në $15 YYY Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Baste sportive
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Me Xhekpote progresive

Lock Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Lock Casino

Lock Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Lock Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • 24/7 Live Suport

English Harbour Casino Mbyllur

English Harbour Casino

English Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme English Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Ocean Reef Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Ocean Reef Casino

Ocean Reef Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 200% Ocean Reef Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Ocean Reef Casino celular ofron NetEnt Prek lojra

Millionaire.com Casino Mbyllur

Millionaire.com Casino

Millionaire.com Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Millionaire.com Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Celular përfshira
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Doyles Casino Mbyllur

Doyles Casino

Doyles Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Doyles Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Poker Turne të mëdha
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

SuperSlots Mbyllur

SuperSlots

SuperSlots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperSlots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 1997, SuperSlots është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Lucky Hill Casino Mbyllur

20% Bonusi Ringarkohet at Lucky Hill Casino

Lucky Hill Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 20% Lucky Hill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Kazino e re 2022
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazino Fantastike Live

Wager Web Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Wager Web Casino

Wager Web Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 50% Wager Web Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Program VIP Besnik
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!

Odds Maker Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Odds Maker Casino

Odds Maker Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Odds Maker Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.