sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Money Order në Shqipëri 2022
8

Money Order kazinotë

Kazinoja më e mirë Money Order në Shqipëri 2022

Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Sports Betting Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Sports Betting Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim

8 Money Order kazinotë

List of the best 8 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
50% Wednesday Bonus at Wild Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Wednesday Bonus: 50% deri në $ 250 Wild Casino
Rishikim
$ 150 Depozita Minimale
20x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Cashable
100% 2nd Deposit Bonus at Super Slots Ag Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 Super Slots Ag Casino
Rishikim
$ 20 Depozita Minimale
35x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
Cashable
100% Match bonus at 5Dimes Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Match bonus: 100% deri në $100 5Dimes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Ekselent për kumar celular
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
$400 Bonus i Mireseardhjes at Island Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 50% Island Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
10xd Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport

Sportbet Casino Mbyllur

$520 Bonus i Mireseardhjes at Sportbet Casino

Sportbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $520 deri në 50% Sportbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$100 Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Always Cool Casino Mbyllur

Always Cool Casino

Always Cool Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Always Cool Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Siguruar me SSL kod
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh

BetGuardian Casino Mbyllur

BetGuardian Casino

BetGuardian Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme BetGuardian Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Nisur në 2022
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.