sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Money Transfer në Shqipëri 2022
20

Money Transfer kazinotë

Kazinoja më e mirë Money Transfer në Shqipëri 2022

Cashable
€200 3rd Deposit Bonus at 21 Dukes Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: €200 deri në 200% 21 Dukes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Nisur në 2022
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar

20 Money Transfer kazinotë

List of the best 20 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Cashable
100% Deposit Bonus at Jackpot Capital Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në $ 300 Jackpot Capital Casino
Rishikim
$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Provoni lojra falas
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino Online më të mira
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Modabet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 2000 TL Modabet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 TL Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Baste sportive
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Neyine Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 500 TL Neyine Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 TL Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Baste sportive
 • Bastet sportive dhe kazino në një

7 Spins Casino Mbyllur

7 Spins Casino

7 Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7 Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Pajtueshmëri Celulare

Sportsbook Casino Mbyllur

Sportsbook Casino

Sportsbook Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Sportsbook Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular

BetDNA Casino Mbyllur

- Bonus i Mireseardhjes at BetDNA Casino

BetDNA Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: - deri në 100% BetDNA Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
60xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazno Celular të mëdha
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici

Grand Vegas Casino Mbyllur

Grand Vegas Casino

Grand Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Grand Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Casino Titan Mbyllur

Casino Titan

Casino Titan Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Titan
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Program VIP
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Xhekpote Progresive
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino Gati Celular
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Go Casino Mbyllur

Go Casino

Go Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Go Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Website optimizuar për Celular

Loco Jungle Casino Mbyllur

$1557 Bonus i Mireseardhjes at Loco Jungle Casino

Loco Jungle Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1557 deri në 300% Loco Jungle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino e krijuar
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Website optimizuar për Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
 • Pagesat e shpejta

Sunset Slots Casino Mbyllur

€600 Bonus i Mireseardhjes at Sunset Slots Casino

Sunset Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 200% Sunset Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino Online më të mira
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!

Pamper Casino Mbyllur

$1,500 Bonusi Ringarkohet at Pamper Casino

Pamper Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $1,500 deri në 500% Pamper Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
80x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

BetEd.com Mbyllur

BetEd.com

BetEd.com Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme BetEd.com
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licenca UK
 • Programi Besnik
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Live LojëratKazino
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

24kt Gold Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at 24kt Gold Casino

24kt Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% 24kt Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Program VIP Besnik
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar

Havana Casino Mbyllur

Havana Casino

Havana Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Havana Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Havana Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mënyra e ofruar pa instalim

WannaBet Casino Mbyllur

WannaBet Casino

WannaBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme WannaBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Në dispozicion në Celular
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Purple Lounge Casino Mbyllur

£333 Bonus i Mireseardhjes at Purple Lounge Casino

Purple Lounge Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £333 deri në 100% Purple Lounge Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Casino Stars Mbyllur

Casino Stars

Casino Stars Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Stars
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përdor kodin SSL
 • Online Që nga 2013
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Website optimizuar për Celular
 • Pagesat e shpejta

Flamingo Club Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Flamingo Club Casino

Flamingo Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Flamingo Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Program VIP Besnik
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.