sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë Neosurf në Shqipëri 2023
354

Neosurf kazinotë

Kazinoja më e mirë Neosurf në Shqipëri 2023

Shqipëri
MyWin24 Casino
Editors' rating: 8.03/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: £/$/€ 10
Tërheqje maksimale: £/$/€ 10 000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 2

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumë Promovime
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • NetEnt Kazino Live
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

354 Neosurf kazinotë

Kazinotë me Neosurf janë faqe të lojërave të fatit online që i lejojnë lojtarët të depozitojnë dhe të tërheqin fonde duke përdorur shërbimin e njohur të portofolit elektronik, Neosurf. Kjo mënyrë pagese njihet për sigurinë, komoditetin dhe shpejtësinë e saj.

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Neosurf kazinotë
  • Best Neosurf kazinotë
  • New Neosurf kazinotë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  PokerStars Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: £25
  Tërheqje maksimale: Not Stated
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Online Që nga 2015
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Programi Besnik
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Bitcoincasino.io
  Editors' rating: 6.97/10
  User reviews
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €15,000 per week, €60,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  AmunRa Casino
  Editors' rating: 6.77/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: € 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Stay Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Red Dog Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  369K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10 (Neosurf)/$20 (Bitcoin)/$30 (Credit Cards)
  Tërheqje maksimale: $2,500 per transactionreddogcasinobonuses.com
  Rishikim

  Bonuset

  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Woo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  314K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Shqipëri
  Casinoin
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  94K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: € 7000 per day, € 3000 per week, € 125000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Loki Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Weekly, €30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Shqipëri
  22BET Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  137K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Joo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: € 12000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per day, €16,000 per week, €50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Betway Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  N1 Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  538K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celular në Dispozicion
  Shqipëri
  Kajot Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  112K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Stated
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Licenca UK
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  Shqipëri
  Unique Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  737K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €1,500 Weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • 24/7 Live Suport
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Twin Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  245K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: €200,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: £33,000 (Credit/Debit Cards), £100,000 (Bank Transfer)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2

  Karakteristika

  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • 24/7 Live Suport
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Casino X
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €5(E-wallets), €10(Credit/Debit Cards)
  Tërheqje maksimale: $100,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Tangiers Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  203K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 4000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Syndicate Casino
  Editors' rating: 6.44/10
  User reviews
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Lincoln Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  275K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $20 (E-wallets)/$25 (Credit/Debit Cards)
  Tërheqje maksimale: 5000 USD per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Në dispozicion në Celular
  • RNG Certifikuar
  • Program VIP
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  Mega Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/£/$/AUD/CAD 10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 13
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  IceBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • E thjeshtë në përdorim
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Winstoria Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Funksion Live Chat
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Shqipëri
  Bitdreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Cleopatra Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 12000 €/$ per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Ricky Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  20K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €7,500 per week, €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Live LojëratKazino
  • Kazino Gati Celular
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Shqipëri
  Cat Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4000 per day, EUR 21000 per week, EUR 61000 per months
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Casitsu Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Tërheqje maksimale: €/$4000 per day, €/$15,000 per week, and €/$40,00 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonuset e mira

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.