sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Pay Spark në Shqipëri 2022
5

Pay Spark kazinotë

Kazinoja më e mirë Pay Spark në Shqipëri 2022

Golden Riviera Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Golden Riviera Casino

Golden Riviera Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Golden Riviera Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë Promovime
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Filloni nga 10 €
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

5 Pay Spark kazinotë

List of the best 5 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on July, reviews and bonus information.

Filtër

Vegas Towers Casino Mbyllur

Vegas Towers Casino

Vegas Towers Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vegas Towers Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Kazino e re 2022
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

Crazy Vegas Casino Mbyllur

$250 Bonus i Mireseardhjes at Crazy Vegas Casino

Crazy Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% Crazy Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • RNG Certifikuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Maple Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Maple Casino

Maple Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Maple Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Maple Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

Sun Vegas Casino Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Sun Vegas Casino

Sun Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Sun Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
 • RNG Certifikuar
 • Program VIP
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.